Reddit - Imgur Browser

Imgur ve Reddit Fotoğraf Görüntüleme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 216.34 KB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Valentin Cotta
Reddit - Imgur Browser; görsel paylaşımlar için kullanılan Reddit ve Imgur servislerinde bulunan resim galerilerini hızlı bir şekilde tarayabilmeniz ve gezebilmeniz amacı ile tasarlanmış kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Imgur ve Reddit Fotoğraf Gör

Reddit - Imgur Browser; görsel paylaşımlar için kullanılan Reddit ve Imgur servislerinde bulunan resim galerilerini hızlı bir şekilde tarayabilmeniz ve gezebilmeniz amacı ile tasarlanmış kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Imgur ve Reddit Fotoğraf Görüntüleme Programıdır.

Reddit - Imgur Browser yazılımının kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde arayüzleri yetersiz gelen web sitelerinin resim fotoğraflarını hızlı ve kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yazılımın arayüzünde bulunan açılır listeler sayesinde direk olarak ilgilendiğiniz kategorileri seçebilir, küçük resim önizleme özelliği sayesinde bütün görselleri açmadan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca yazılımda bulunan klavye kısayolları sayesinde fotoğraf ve resimler arasında hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Bununla birlikte indirmek istediğiniz fotoğrafları tek bir buton yardımıyla teker teker indirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Reddit - Imgur Browser indir